Peter Dinklage'li I Think We're Alone Now Filminden Yeni Teaser Geldi!

Peter Dinklage’li I Think We’re Alone Now Filminden Yeni Teaser Geldi!

26 Ağustos 2018 487 0 0

Başrollerini Peter Dinklage ve Elle Fanning’in paylaştığı I Think We’re Alone Now filminden yeni bir video paylaşıldı.

Filmin yönetmen koltuğunda The Handmaid’s Tale dizisiyle Emmy Ödülü’ne layık görülen Reed Morano yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cannes’dan En İyi Kadın Oyuncu ödüllü Charlotte Gainsbourg ve Oscar adaylığı bulunan Paul Giamatti de yer alıyor.

Film, dünyayı sessizliğe boğan bir kıyamet günü ile yalnız bir insanın iç dünyasındaki bastırılmış çığlığı iç içe geçiriyor. Del oldum olası yalnızlığı seven ve keşişvari bir hayat süren bir adam olmuştur. Ancak kıyamet koptuğunda, Del artık yalnızca kalabalıkların ortasındaki yalnız adam değildir. Artık dünyada onun dışında yaşayan kimse kalmamıştır. 16 kişilik kasabasında bir anda tek başına kalan Del için bu kıyamet aslında bir nimettir. Durumundan memnun olan adamın huzurlu hali, kıyametten kurtulan ikinci bir kişinin ortaya çıkışı ile bozulur. Genç bir kadın olan Grace de tıpkı Del gibi kıyamette hayatta kalmıştır. Hiçliğin içinde Del’i bulan Grace onunla kalma niyetindedir. Tanımadığı bu kadının yalnızlığını bozmasını bir kabus gibi gören Del, bu yeni yoldaşlık tehdidi karşısında ne yapacaktır?

Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren ve Jüri Özel Ödülü ile dönen “I Think We’re Alone Now” 14 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek.

Kaynak

Etiketler: Charlotte Gainsbourg, Elle Fanning, I Think We're Alone Now, Paul Giamatti, Peter Dinklage, Reed Morano Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com