Peter Dinklage, Game of Thrones'un Vedasıyla İlgili Duygularını Paylaştı!

Peter Dinklage, Game of Thrones’un Vedasıyla İlgili Duygularını Paylaştı!

19 Eylül 2018 348 0 0

Geçtiğimiz günlerde Emmy Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında ödül alan Peter Dinklage, 8. sezonuyla final yapmaya hazırlanan Game of Thrones‘un vedasıyla ilgili duygularını paylaştı.

Setteki son gününün “çok üzücü” olduğunu açıklayan oyuncu, Avrupa’da geçirdiği 8 yıllık çekim süreci hakkında şu ifadeleri kullandı: “Yalnızca harika bir dizinin değil; devasa bir ailenin parçasıydık. Evimden çok uzaktaydım. Ben New York’ta yaşıyorum ve çekimler Avrupa’daydı. Bu yüzden çok kereler orada kalmak zorundaydım, hafta sonları eve gidemedim. Ve böylece İrlanda’daki ve diğer çekim yerlerindeki topluluklarla derin bağlar kurdum.”

Dinklage dizinin final yapması hakkında ise “veda etmek gerçekten çok zor çünkü veda ettiğiniz şey yalnızca bir dizi değil; orada gelişen bir hayat.” sözlerini kullandı.

HBO kanalında yayınlanan Game of Thrones‘un 6 bölümden oluşacak final sezonu 2019 yılı içerisinde ekranlara geri dönecek.

Etiketler: Game of Thrones, HBO, Peter Dinklage Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com