Oscar Ödüllü Yönetmen Robert Zemeckis, "The Cove" Dizisi ile Geliyor!

Oscar Ödüllü Yönetmen Robert Zemeckis, “The Cove” Dizisi ile Geliyor!

11 Eylül 2018 244 0 0

Oscar ödüllü usta yönetmen Robert Zemeckis‘in The CW kanalında yayınlanacak olan The Cove dizisi için hazırlıklara başlandı. Yapım macera ve aile odaklı olacak.

The Cove, uzun bir süredir görüşmeyen ve babalarının ölümünün ardından yeniden bir araya gelen iki kardeşin hikayesini işliyor. Eskiden tatil için ailecek gittikleri adayı yeniden ziyaret eden kardeşler, çok geçmeden burayla ilgili sıradışı bir gerçeği fark ederler: Ada, babalarının takıntı haline getirdiği hazine de dahil birçok sırra ev sahipliği yapmaktadır…

Dizi, The Vampire Diaries, Krypton ve Switched at Birth gibi popüler yapımlarda birlikte çalışan Chad Fiveash ve James Stoteraux tarafından yaratıldı. Prodüksiyon, ikilinin yanı sıra Zemeckis’in şirketi ve Warner Bros. Televison’ın imzasıyla ekrana taşınacak. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Zemeckis’e Jack Rapke ve Jackie Levine eşlik edecek.

Kaynak

Etiketler: Robert Zemeckis, The Cove, The CW Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com