Oscar Adayı Ayla Filminin Yapımcısı Uslu: Süper Kahramanlar Ayla Filmini Geçemedi

Oscar Adayı Ayla’nın Yapımcısı Uslu: Süper Kahramanlar Ayla Filmini Geçemedi

25 Kasım 2017 221 0 0

Türkiye’nin Oscar adayı Ayla filminin yapımcısı Mustafa Uslu, “Bütün süper kahramanlar aynı filmde toplandı, Batman’i, Superman’i, Ayla’nın karşısına koydular ama başarılı olamadılar” dedi.

Popüler DC Comics kahramanlarını bir araya getiren Justice League (Adalet Birliği) filmine atıfta bulunan Mustafa Uslu, Türkiye’deki sinema salonlarında Ayla filminin dördüncü haftasında olmasına rağmen gişede bir numara olduğunu vurguladı.

İddialı açıklamalarda bulunan ünlü yapımcı, “Yüzde 100, açık ara Oscar’ı alacağımıza inanıyorum. Hangi kurul, heyet ya da komite bu filmi görmezden gelebilir? Bu hikayenin dünyada eşi, benzeri yok. Komitelerde Ayla’nın Oscar’a ihtiyacı yok, Oscar’ın Ayla gibi bir hikayeye ihtiyacı var’ deniyor” ifadelerini kullandı.

Türk sinemasının Ayla ile yeni bir ivme kazanacağına inandığını söyleyen Uslu, “Dizi kıvamında projeler yapıp sinema filmi diye piyasaya koydular. Yönetmeni, oyuncuları hatta kameramanları bile aynı. Maalesef Türk halkı başka seçeneği olmadığı için bunları izlemek zorunda kalıyor” diye konuştu.

Kaynak

Etiketler: Ayla, Justice League, Mustafa Uslu, Oscar Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com