Önümüzdeki 10 Yılın Star Wars Filmleri Planlanıyor

Önümüzdeki 10 Yılın Star Wars Filmleri Planlanıyor

3 Kasım 2017 312 0 0

Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, gelecek 10 yıl içinde filmlere dönüşecek Star Wars (Yıldız Savaşları) hikayelerini ele aldıklarını ve üzerlerinde çalıştıklarını söyledi.

Katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Kennedy, “Oturuyoruz ve önümüzdeki 10 yılın Star Wars hikayeleri ile Rey, Poe, Finn, BB-8 gibi yeni karakterlerle Episode 9’un da ötesinde nerelere gidebileceğimiz hakkında konuşuyoruz” dedi.

Olasılıkların sonsuz olduğuna vurgu yapan Lucasfilm Başkanı, “Star Wars dünyasına girmek isteyen ve bizi henüz keşfetmediğimiz yerlere götürmeyi arzulayan insanlarla da çalışmak istiyoruz. Bu düşünce heyecan verici, çünkü çok, çok uzaklarda olan olağanüstü derecede büyük bir galaksi kurgusundan bahsediyoruz” diye konuştu.

Gösterim tarihleri kesinleşen en yakın Star Wars filmlerinden Star Wars: The Last Jedi (Episode 8) 15 Aralık 2017’de, Solo: A Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de, resmi adı henüz açıklanmayan Episode 9 ise 20 Aralık 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.

Etiketler: Star Wars Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com