Ölümleri İle Bizi Sarsan Dizi Karakterleri

30 Mart 2019 612 0 4

Dizi izlemek hepimizin bir tutkusu. Bir diziyi izlerken kendimizi olaylara çok fazla kaptırıp karakterleri benimseyebiliyoruz. Hepsi ailemiz gibi oluyor. Bu yüzden ne zaman bir dizi bitirsek yeri doldurulmaz bir boşluğa düşüyoruz. İzlediğimiz karakterler güldükçe gülüyoruz, üzüldükçe üzülüyoruz.

Bazen, sevdiğimiz karakterlere dizi bitmeden veda etmek zorunda kalıyoruz. İşte ölümleriyle bizi üzen dizi karakterleri:

(Unutmadan, içerik spoiler içeriyor!)

Merlin- Arthur Pendragon

Dizinin başından beri kral olmaya hazırlanan Arthur, sonunda buna kavuştuğunda hepimiz çok sevindik. Merlin ve ikisinin çılgın atışmalarına her zaman güldük. Arthur olmadan Merlin, Merlin olmadan bir Arthur düşünülmezdi bizim için. Bu yüzden bu ölümü kabullenemedik…

 

How I Met Your Mother –  Tracy McConnell

Ted anlatmaya başladığı andan beri, tanışmak için can attığımız anne. Seni çok geç bulduk ve çok erken kaybettik. Böyle mi olmalıydı cidden?

This Is Us- Jack Pearson

Hemen hemen her kızın hayalindeki erkek Jack Pearson… En azından dizinin her bölümünde onu görebiliyoruz. Sana hiç veda etmeyeceğiz. 🙂

Wilfred- Wilfred

Ryan ve Wilfred ikilisini hepimiz çok sevmiştik. Birlikte geçirdikleri o tatlı maceralar hiç bitmesin istemiştik. Wilfred öldüğünde eminim hepimiz üzüldük. Bu üzüntü biraz kısa sürüp, Wilfred Ryan’ın zihninde onunla olmaya devam etse de, biz bunu beklememiştik.

Dawson’s Creek- Jen Lindley

New York’lu baş belası Jen. Dizi boyunca onun değişimine tanık olduk. O güzel kalbi ile insanlara nasıl dokunduğunu gördük. Kabul edelim, böyle bir sonu hiçbirimiz beklemiyorduk.

Dawson’s Creek- Mitch Leery

Dizinin ölümüyle üzen bir diğer karakteri Mitch… O, sadece Dawson’ın babası değildi. Hepsinin babasıydı. Ölümü, onlar kadar bizi de sarstı.

La Casa De Papel- Moscú

Ah Moskow! O kadar kurtulacağız diye kazdığın tünelden geçemedin ya… Denver’le birlikte bizi de yıktın! Kuma ulaştığın o sahnedeki sevinç hâlâ gözümüzde canlanır.Çav bella!

11.22.63- Sadie Dunhill

Sadie… Hepimizin sevgisini kazanmış bir karakter şüphesiz. Birlikte mutlu bir çift olarak geleceğe gitmelerini umarken Sadie ölümüyle hepimizi çok üzdü. Jake, döngüyü tekrar başa döndürmüş olsa da, onların birlikte olamadığı bir geleceği kabul etmek çok zor oldu.

Breaking Bad- Walter White

Bir insanın nasıl değişebildiğini gözler önüne seren, hayatın nasıl bir noktaya getirdiğini gösteren, inanılmaz bir karakter Walter White… Kanserinin tekrar nüksettiğini öğrendikten sonra son bölümlerde ailesiyle yaşadığı şeyler çok ağırdı. Ölümüne hazırlansak da, üzülmemize engel olamadı.

Game Of Thrones

Burada sarsıcı çok ölüm var. O yüzden sizi bu kısa video ile bırakıyoruz. ( Videoya ek olarak: Hodor, sen de bizi çok üzdün!)

Lost- Charlie Pace

Kendini feda edişini unutmak kolay değil. Charlie… Unutulmayacaksın..

Spartacus- Spartacus

Son sözleri “Bu dünyadan hür bir adam olarak ayrılmaktan daha büyük zafer yoktur.” olan efsane karakter Spartacus’ün ölümü hepimizin kalbinde bir iz bırakmıştır.

 

 

Etiketler: La Casa De Papel, Lost Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Alev Ateş

Sadece 22.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com