Nisan Ayında Netflix’te Neler Var?

1 Nisan 2019 193 0 0

Netflix Türkiye yeni dizi, film ve belgeseller ile Nisan ayında yine izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor.

Netflix Orijinal Dizileri

Hakan: Muhafız 2. Sezon – 26 Nisan

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız, 2. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık Olanlar, Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışır.

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon – 5 Nisan

Dünya binbir türlü kötülükle dolu ve Sabrina başını belaya sokmadan duramıyor. Şeytanın Kitabı’nı imzalayan Sabrina, ölümlü dünyadaki yeri ile yeni karanlık tarafı arasında denge kurmakta zorlanıyor. 2. Kısım’da Sabrina’yı ölümlü dostu Harvey Kinkle ile ateşli büyücü Nicholas Scratch arasında seçim yapmak zorunda kalmak gibi yeni güçlükler bekliyor. Sabrina, Karanlıklar Lordu’na adını vermiş olabilir, ancak bu kızılca kıyameti koparmak istemediği anlamına gelmiyor. Chilling Adventures of Sabrina 5 Nisan’da devam edecek.

Quicksand – 5 Nisan

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm’ün zengin bir banliyösünü sarsmasının ardından görünüşte uyumlu bir genç, kendini cinayetten yargılanırken bulur.

Black Summer – 11 Nisan

Z Nation evreninde geçen bu dizi, zombi istilasının en karanlık saatlerinde umut için mücadele eden çatlak bir özel kuvvetler ekibini konu alıyor.

Huge in France – 12 Nisan

Ünlü komedyen Gad Elmaleh oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles’a taşınır. Ama Fransa’dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmelidir.

Netflix Orijinal Filmleri

Unicorn Store – 5 Nisan

Sanat okulundan ayrılan ve tekdüze bir ofis işinde çalışan uçarı bir ressama, bir tek boynuzlu ata sahip olma hayalini gerçekleştirme fırsatı verilir.

The Silence – 12 Nisan

Görüntüleriyle kan dolduran yaratıklar, dünyaya saldırmak üzereler. İnsan kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlayan yaratıklardan kaçan genç bir kız ve ailesi, ücra bir yere sığınırlar.

The Perfect Date – 12 Nisan

Sevgiliniz mi yok? Hiç sorun değil. Üniversite eğitimi için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Başrolde Noah Centineo yer alıyor.

Someone Great – 19 Nisan

Gafil avlandığı bir ayrılığın ardından yeni bir başlangıca hazırlanan müzik muhabiri Jenny, en iyi arkadaşlarıyla aksiyon dolu maceraların içerisine girmek üzeredir.

Music Teacher – 19 Nisan

Hayatını küçük bir kasabada sürdüren müzik öğretmeni, şimdilerde ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geleceğini öğrendikten sonra her şeyi riske atarak onunla buluşmaya karar verir.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Our Planet – 5 Nisan

“Planet Earth” belgeselinin yaratıcılarının imzasını taşıyan bu dizi, izleyenleri dünyanın en değerli doğal habitatlarında görülmemiş bir yolculuğa çıkarıyor.

Brené Brown: The Call to Courage – 19 Nisan

Canlı çekilen bu performansta Brené Brown, kendisini dinleyenlere cesaret ve özgüven aşılıyor.

Grass is Greener – 20 Nisan

O, jazz ve hip hop’a ilham verdi ve ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.

Street Food – 26 Nisan

Chef’s Table’ın yapımcılarından, sokak yemeklerini keşfetmeye yönelik küresel ve leziz bir yolculuk.

Remastered: Devil at the Crossroads – 26 Nisan

Robert Johnson, gelmiş geçmiş en etkili blues gitaristlerinden biriydi. Genç yaştaki ölümünden önce bile hayranları onun şeytanla bir anlaşma yaptığından şüpheleniyordu.

Daha fazlası için:

Etiketler: Netflix, Netflix Türkiye Kategoriler: Özel Dosya
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com