nina dobrev

Nina Dobrev’i The Vampire Diaries’ın Finalinde Göreceğiz!

27 Ocak 2017 215 0 0

Daha önce dizinin başrolüyken 6. sezon finalinde diziden ayrılan Nina Dobrev, dizinin son sezonunun finalinde Elena karakteri ile geri dönecek. Elena, altı sezon sonunda Kai’nin büyüsü nedeniyle derin bir uykuya yatmış ve uykudan uyanışı Bonnie’nin hayatına bağlanmıştı. Bir daha kendisini Elena Gilbert olarak göreceğimiz Nina Dobrev dizide oynayacağını kendi instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurdu. Nina Dobrev,  takipçilerine “Biliyorum bugün Perşembe ama bu bir TBT değil.” açıklamasını düştü ve sezonunun final senaryosuna ait bir fotoğraf paylaştı. Nina Dobrev’in paylaşımı ile birlikte final bölümünün ismininde “I Was Feeling Epic” olduğunu öğrenmiş olduk. İşte Nina Dobrev’in dizinin takipçilerin heyecanlandıran o paylaşımı…

I know it’s Thursday, but this is not a TBT. #BackOnSet #TVDForever

Nina Dobrev (@ninadobrev) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

The Vampire Diaries’in yapımcısı Julie Plec daha önce Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda “Nina her zaman ona final için ihtiyaç varsa, geri dönebileceğini söylemişti. Ayrılırken, bu karakteri dizinin finalinde görmek istediğini eklemişti.” demişti. Ölerek diziden ayrılan Elena’nın diziye ne şekilde döneceği ise hala gizemini koruyor.

Oyuncu kadrosunda Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King ve Zach Roerig gibi oyuncuları barındıran The Vampire Diaries dizisinin final bölümü olan “I Was Feeling Epic” 10 Mart günü The CW kanalında yayınlanacak. Dizinin bu sezonu 16 bölümden oluşacak.

Etiketler: Candice King, Elena Gilbert, Ian Somerhalder, Julie Plec, Kat Graham, Nina Dobrev, Paul Wesley, The CW, The Vampire Diaries, Zach Roerig Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com