Netflix’ten Bir Gençlik Dizisi: Trinkets

28 Ağustos 2019 422 0 0

Netflix’in yeni gençlik dizisi Trinkets’ın ilk sezonu 14 Haziran 2019 tarihinde yayınlandı, dizi final sezonu olacak olan 2. sezonun onayını da almış durumda.

Her bölümü 20-30 dk arasında değişen ve ilk  sezonu 10 bölümden oluşan dizi Kirsten Smith‘in  aynı isimli kitabından uyarlanmış, dizinin yaratıcılığını da Amy Andelson, Emily Meyer ve Kirsten Smith üstlenmiş.

Trinkets’ın senaryosunu ise Stephanie Coggins kaleme almış, yönetmen koltuğuna da Sara St. Onge oturmuş ve dizinin başrollerinde  ise Brianna Hildebrand,  Kiana Madeira ve Quintessa Swindell yer almış.

Dizinin konusuna gelecek olursak yaşadığı talihsiz bir olaydan sonra başka bir şehirde yaşayan babasının yanına taşınan Elodie, marketten bir şeyler aşırırken yakalanır ve zorunlu olarak kleptomani problemi olanların katıldığı bir grup çalışmasına katılır.

Bu grup çalışmasında yeni lisesinden iki kızla karşılaşır. Bu genç kızlardan biri okulun popüler kızı Tabitha diğeri ise asi tavırlarıyla göze çarpan ama aynı zamanda da çalışkan bir kız olan Moe’dur.

İlk etapta birbirlerini görmezden gelen bu üç genç kız yaşadıkları olaylar sayesinde yakınlaşmaya başlarlar bunun sonucunda aralarında bir dostluk başlar.

Dizi bu üç genç kızın aşk, aile, okul yaşantılarını odak alırken aynı zamanda da gençlik sorunlarına da  değiniyor. Eğer sizde çerezlik bir gençlik dizisi izlemek istiyorsanız fragmana göz atabilirsiniz, iyi seyirler. 🙂

 

Etiketler: Netflix, Trinkets Kategoriler: Dizi, İnceleme, Öneri
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com