Netflix’in Yeni Süper Kahraman Dizisi The Umbrella Academy’den İlk Kareler Geldi ve Yayın Tarihi Belli Oldu!

8 Ekim 2018 353 0 0

New York Comic Con’da Netflix platformunun yeni süper kahraman dizisi The Umbrella Academy‘den ilk kareler yayınlandı ve dizinin yayın tarihi belli oldu.

Renkli karakterleriyle başroldeki süper kahramanlar görücüye çıkarıldı. Dizinin başrollerinde Tom Hopper, Ellen Page, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher ve Robert Sheehan gibi isimler yer alıyor.

Milyarder iş adamı Reginald Hargreeves, çocuklarını eğitmek üzere The Umbrella Academy adlı bir kurum yaratır. Amacı, çocuklarının bir gün dünyayı kurtaracak yeteneğe sahip olmasıdır. Ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmez. İleri ki yıllarda aile parçalanır ve sadece altı kişi hayatta kalır. Hargreeves’in ölümüyle bir araya gelen altı kardeş, babalarının ölümünün arkasında yatan gizemi çözmeye karar verir.

Gerard Way ve Gabriel Bá ikilisinin yarattığı grafik romandan uyarlanan dizi 15 Şubat 2019’da Netflix’te başlıyor.

Etiketler: Aidan Gallagher, David Castañeda, Ellen Page, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, The Umbrella Academy, Tom Hopper Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com