Netflix'in Yeni Dizisi The Chilling Adventures of Sabrina'dan İlk Kareler Paylaşıldı!

Netflix’in Yeni Dizisi The Chilling Adventures of Sabrina’dan İlk Kareler Paylaşıldı!

14 Ağustos 2018 215 0 0

Netflix, Kiernan Shipka’nın başrolü üstlendiği orijinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina’dan ilk kareleri paylaştı.

Dizi, Sabrina’nin çizgi romanlardaki haline daha karanlık bir bakış açısı getiriyor ve Riverdale’in showrunner’ı olan Roberto Aguirre-Sacasa’nın imzasıyla ekranlara geliyor.

Chilling Adventures of Sabrina, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood.

Netflix'in Yeni Dizisi The Chilling Adventures of Sabrina'dan İlk Kareler Paylaşıldı!

Etiketler: Kiernan Shipka, Netflix, The Chilling Adventures of Sabrina Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com