Netflix’in Yeni Dizisi A Life in Men’in Başrollerine Kristen Stewart ve Riley Keough Geldi!

Netflix’in Yeni Dizisi A Life in Men’in Başrollerine Kristen Stewart ve Riley Keough Geldi!

10 Ağustos 2018 251 0 0

Mindhunter ve Girlboss gibi Netflix dizilerinin yapımcısı olan Charlize Theron‘dan Netflix’e bir dizi daha geliyor. 2014 yılında yayınlanan Gina Frangello romanı A Life in Men‘in uyarlamasına el atan Theron’un yapımcısı olduğu dizinin başrollerine, Riley Keough (The Girlfriend Experience) ve Kristen Stewart (The Twilight Saga) geldi.

Kristen Stewart ve Riley Keough, The Runaways; Charlize Theron ve Kristen Stewart, Snow White and the Huntsman filminden yıllar sonra aynı projede yeniden bir araya gelecekler.

Romanın merkezinde, Mary ve Nix adlı iki kadın bulunmakta. Mary ve Nix’in çocukluk yıllarına dayanan, görünüşte oldukça sağlam bağlarla bağlı bir dostlukları vardır. 80’li yılların ortalarında, bu iki genç kadın Yunanistan’a yaz tatiline çıkarlar. Bu tatil, Mary’ye ölümcül bir hastalık teşhisi konulduğunu öğrenen Nix tarafından başlatılan bir yolculuktur.

Fakat Yunanistan’a yaptıkları ziyaret bittikten hemen sonra Nix, Mary ile olan arkadaşlığını sona erdirir. Mary, bunu niye yaptığı dair en ufak bir fikre sahip değildir. 3 sene sonra Nix’in ölüm haberi gelir. Mary, Nix ile aralarında neyin yanlış gittiğini anlamak için Avrupa’ya geri döner. Mary, dünyanın dört bir yanına yaptığı seyahatlerinde, zaman geçireceği birçok erkekle tanışır. Onlar sayesinde sadece cinsel bir uyanış değil, geçmişin ve geleceğin nasıl bağlantılı olduğunu anlayabilmesine ve yaşamı maceralı bir şekilde yaşama özgürlüğünü takdir etmesine izin veren manevi ve duygusal bir uyanış yaşar.

Dizinin çekimleri Avrupa’da yapılacak. Romanı Sarah Walker (Sirens,House of Lies, Awkward, Santa Clarita Diet) senaryolaştıracak.

Mary ve Nix karakterlerini kimin canlandıracağı bilinmiyor. Dizinin bölüm sayısı ya da ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok.

Kaynak

Etiketler: A Life in Men, Charlize Theron, Kristen Stewart, Netflix, Riley Keough Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com