Netflix'in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Another Life'a Tyler Hoechlin ve Justin Chatwin Katıldı!

Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Another Life’a Tyler Hoechlin ve Justin Chatwin Katıldı!

29 Ağustos 2018 946 0 0

TVLine’ın haberine göre Tyler Hoechlin ve Justin Chatwin Netflix bilim kurgu drama dizisi Another Life‘ın kadrosuna katıldı.

İngiliz aktör Samuel Anderson ve Elizabeth Faith Ludlow da projeye katılan diğer iki isim oldu. Dizinin yaratıcısı Aaron Martin iken yapımcı ise Noreen Halpern.

Geçtiğimiz Nisan ayında 10 bölüm olarak sipariş edilen Another Life başrolünde Battlestar Galactica’dan tanıyabileceğiniz Katee Sackhoff‘u bulunduruyor.

Dizi, genç ekibiyle birlikte dünya dışı varlıkların izini sürmek için tehlikeli bir göreve çıkan astronot Niko Breckenridge’in etrafında şekillenecek.

Tyler Hoechlin’i en son Teen Wolf  ve Supergirl dizilerinde görmüştük. Hoechlin dizide bir zamanlar Breckenridge’i gönderen uzay keşif gemisinin komutanı olan Ian Yerxa olarak rol alırken, Chatwin ise Amerika Birleşik Devletleri Yıldızlararası Komutanlığın bir parçası olan Erik Wallace’ı canlandıracak ve ayrıca Niko’nun kocası olacak.

Etiketler: Another Life, Justin Chatwin, Netflix, Tyler Hoechlin Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com