Netflix'in Türkiye'de Gerçekleştirmesi Beklenen 4 Proje

Netflix’in Türkiye’de Gerçekleştirmesi Beklenen 4 Proje

24 Şubat 2019 229 0 4

Türkiye’ye hızlı ve agresif giriş yapan Netflix, yeni dönemde Türkiye’de geçmesi muhtemel yapımlara göz atıyoruz.

 

Beren Saat’li Yeni Dizi

Bildiğiniz üzere bu proje artık bir sır olmaktan çıktı. Beren Saat’in başrolünü üstlendiği yeni dizimiz muhtemel olarak Göbeklitepe’de geçen mistik dizi olacak. Dizinin kadrosuna daha önce uyum yakaladığı Kıvanç Tatlıtuğ’un da katılması bekleniyor.

Güncelleme:

Beren Saat’in başrolde yer alacağı Netflix dizisi, Dünyanın Uyanışı adlı fantastik romanın uyarlaması olacağı söyleniyor.

Ottoman Rising

Hakan: Muhafız ile Osmanlı dönemine hafiften göz kırpan bir dizi yaptıktan sonra muhtemelen yine İstanbul’da geçecek olan dizimiz Osmanlı’nın yükseliş dönemini konu alacak. Fatih Sultan Mehmet karakterini ise Cem Yiğit Üzümoğlu üstlenecek.

Netflix Orijinal Türk Filmi

Netflix’in sadece platforma özel Türk filmi hazırladığı söylentileri dolaşıyor. Başrollerinde Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Çağatay Ulusoy, Haluk Bilginer gibi yıldız oyuncuların bulunması yüksek ihtimaller arasında.

Netflix ve Ay Yapım Ortaklığı

Uzun zamandır konuşulan bir başka konu ise Netflix ve Ay Yapım’ın ortak bir proje üzerinde çalıştığı söyleniyor. Henüz konusu belli olmayan projenin başrollerinde ise Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin olması söz konusu.

Etiketler: Beren Saat, Çağatay Ulusoy, Cansu Dere, Cem Yiğit Üzümoğlu, Hakan: Muhafız, Hazal Kaya, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix, Netflix Türkiye Kategoriler: Özel Dosya
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Mustafa Zengin

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi. Teknoloji, bilim, müzik, tiyatro, dizi ve film meraklısı.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com