Netflix’in Sabrina Uyarlamasına Yüzüklerin Efendisi Takviyesi!

Netflix’in Sabrina Uyarlamasına Yüzüklerin Efendisi Takviyesi!

21 Şubat 2018 360 0 0

Netlix’in yeni dizisi The Chilling Adventures of Sabrina‘nın oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. “Yüzüklerin Efendisi” serisinin ikinci ve üçüncü filminde Eowyn karakterini canlandıran Miranda Otto dizinin kadrosunda düzenli olarak yer alacak. Miranda Otto dizide Sabrina’nın acımasız halası, Zelda Spellman karakterine hayat verecek. Gururlu ve dindar olan cadı hala, Gece Kilisesi’nin bir üyesi olarak Karanlıklar Lordu’na hizmet etmekten daha büyük bir onur olmadığını düşünür. Ailenin disiplin yanlısı üyesidir ve Sabrina’nın şiddetli koruyucusudur.

“Chilling Adventures of Sabrina” adlı çizgi romandan uyarlanan dizi, lise öğrencisi Sabrina’nın yarı insan yarı cadı olduğunu keşfetmesini ve bu iki yanını da dengede tutmaya çalışmasını işliyor. Kendisi gibi büyücü iki halasıyla birlikte yaşayan Sabrina, ailesini ve dünyayı kötücül güçlere karşı korumaya çalışıyor. Dizinin başrolü genç oyuncu Kiernan Shipka’ya emanet. Shipka’ya dizide Lucy Davis, Michelle Gomez, Chance Perdomo ve Jaz Sinclair eşlik ediyor. Dizinin bu sene yayınlanması bekleniyor.

Miranda Otto, “Yüzüklerin Efendisi” filmlerinin yanı sıra “İnce Kırmızı Hat”, “Dünyalar Savaşı” ve “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu” gibi filmlerde rol aldı. Güzel oyuncuyu “24: Legacy” ve “Homeland” dizilerinde de izleme şansı elde ettik.

Kaynak

Etiketler: Miranda Otto, Netflix, Sabrina, The Chilling Adventures of Sabrina, Yüzüklerin Efendisi Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com