Netflix'in İlk Türk Dizisi The Protector'ın Logosu Belli Oldu!

Netflix’in İlk Türk Dizisi The Protector’ın Logosu Belli Oldu!

6 Eylül 2018 618 0 0

Netflix’in ilk Türk dizisi olacak olan The Protector‘ın logosu belli oldu. Yönetmenliğini Can Evrenol’un ve Umut Aral‘ın üstlendiği; başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş gibi isimlerin yer alacağı dizi heyecanla bekleniyor.

Dizinin şu an ilk iki sezonunun çekilmesine rağmen fragmanı yayınlanmadı. Netflix’in ne zaman fragmanı yayınlayacağı ise henüz belli değil. Ama yeni gelen bu paylaşımlarla fragmanın yakın bir zamanda yayınlanacağı konuşuluyor.

The Protector resmi twitter hesabından ise aşağıdaki şu paylaşım yapıldı. Bu sözlerin dizinin ilk sözleri olacağını düşünüyoruz.

Netflix Türkiye resmi twitter hesabıda yukarıdaki tweet’i alıntılayarak “Neler Oluyor?” sözlerini kullandığı bir paylaşımda bulundu.

Etiketler: Çağatay Ulusoy, Can Evrenol, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş, Netflix, Okan Yalabık, The Protector, Umut Aral Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com