Netflix Yapımı Narcos'un 4. Sezonundan İlk Kareler Yayınlandı!

Netflix Yapımı Narcos’un 4. Sezonundan İlk Kareler Yayınlandı!

19 Temmuz 2018 217 0 0

Netflix’in popüler dizisi Narcos, Kolombiya’da geçen 3 sezonun ardından rotasını değiştiriyor. 4. sezonu Meksika’da geçecek dizinin yeni sezonundan ilk kareler yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda Narcos en ünlü suçlulardan Pablo Escobar‘ın hayat hikayesini ele alıyordu. İlk üç sezondaki karakterlerin tamamı bu sezon değişecek.

Narcos Kolombiya’daki hikayeye veda edecek ve Meksika’daki Guadalajara kartelinin köklerine ilerleyecek.

Netflix, en son Ant-Man and the Wasp’te izlediğimiz Michael Pena ve Diego Luna’nın karakterlerinin dizideki ilk görüntülerini bugün paylaştı. Luna, sevilen dizide Felix olarak tanınan Miguel Ángel Félix Gallardo’yu canlandırıyor. Felix, Meksika uyuşturucu ticaretinin en büyük ismi olan Guadalajara kartelinin lideridir. Sessiz ama cesur, zeki, dostları, iş arkadaşları ve çalışanlarına sonuna kadar sadık, hayırsever bir lider olan Felix’in hırsı her şeyin önüne geçer. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Felix, başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Pena ise, dizide bir aile babası ve gizli bir DEA ajanı olan Kiki Camarena’yı canlandıracak. Karteli ortaya çıkarmak konusunda kendisine çok güvenen Kiki, kısa sürede Felix’in sistemini fazla hafife aldığını anlayacaktır. Felix hakkında istihbarat toplarken meydana gelen olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Kaynak

Etiketler: Diego Luna, Michael Pena, Narcos, Netflix, Pablo Escobar Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com