Netflix Yapımı Komedi Filmi Murder Mystery'nin Kadrosu Şekilleniyor!

Netflix Yapımı Komedi Filmi Murder Mystery’nin Kadrosu Şekilleniyor!

26 Haziran 2018 707 0 1

Adam Sandler ve Jennifer Aniston’lı komedi kadrosuna birçok ismi kattı.

Netflix yapımı komedi filmi “Murder Mystery” oyuncu kadrosunu şekillendirmeye başladı. Son olarak “Aşkın Çekimi” ile karşımıza çıkan Gemma Arterton, Oscar adaylığı bulunan Terence Stamp, Marvel Sinematik Evreni’nde Black Panther’ın babası olan John Kani, “Deadpool 2”nin Yukio’su Shioli Kutsuna, “Little Britain” dizisi ile tanınan David Walliams, geçtiğimiz yıl “The Big Sick”te izlediğimiz Adeel Akhtar, Olafur Darri Olafsson ve Dany Boon filmin kadrosuna dahil oldu.

2011 yapımı “Hayatım Yalan / Just Go With It” filminin başrollerini paylaşan komedi filmlerinin aranan ismi Adam Sandler ve Altın Küre ödüllü Jennifer Aniston filmin başrollerini paylaşıyor. Luke Evans’ın da onlara eşlik edeceği film, Emmy adayı dizi “Workaholics”in yaratıcısı ve bu sene vizyona giren “Game Over, Man!”in yönetmeni Kyle Newacheck tarafından yönetiliyor. Çekimleri bu hafta Montreal’de başlayan filmin 2019’da Netflix’ye yayınlanması bekleniyor.

New Yorklu bir polis (Adam Sandler) ve eşi (Jennifer Aniston) uzun süredir planladıkları Avrupa gezisine çıkarlar. Uçakta tanıştıkları gizemli bir adamın (Luke Evans) daveti üzerine yaşlı milyarder Malcolm Quince’in yatında gerçekleşen bir aile etkinliğine katılırlar. Quince cinayete kurban gittiğinde ikili cinayetin baş şüphelileri olur.

Kaynak

Etiketler: Adam Sandler, Adeel Akhtar, Dany Boon, David Walliams, Jennifer Aniston, John Kani, Luke Evans, Murder Mystery, Netflix, Olafur Darri Olafsson, Shioli Kutsuna, Terence Stamp Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com