Netflix, The Umbrella Academy'nin İlk Bakış Videosunu Yayınladı!

Netflix, The Umbrella Academy’nin İlk Bakış Videosunu Yayınladı!

9 Aralık 2018 176 0 0

Netflix, The Umbrella Academy‘ye ilk bakış videosunu yayınladı. The Umbrella Academy, 15 Şubat’ta Netflix’te yayında olacak.

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan The Umbrella Academy, milyarder iş adamı Reginald Hargreeves ile evlatlık edindiği yedi kardeşin hikayesini takip ediyor. Hargreeves, çocuklarını eğitmek üzere The Umbrella Academy adlı özel bir okul kurar. Amacı ise zamanı geldiğinde çocuklarının dünyayı kurtarabilmesidir. Ancak büyük umutlarla kurduğu bu akademi, ailenin dağılmasıyla birlikte kapılarını kapatır. Yıllar boyu birbirleriyle görüşmeyen kardeşler, Hargreeves’in ölümüyle yeniden bir araya gelecek ve babalarının ölümünün ardındaki sis perdesini aralamaya çalışacaktır.

Dizinin rollerini Tom Hopper, Ellen Page, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher ve Robert Sheehan paylaşıyor.

Etiketler: Aidan Gallagher, David Castañeda, Ellen Page, Emmy Raver-Lampman, Netflix, Robert Sheehan, The Umbrella Academy, Tom Hopper Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com