Netflix, The Punisher ve Jessica Jones’u İptal Etti

18 Şubat 2019 340 0 0

Netflix, Jon Bernthal’ın başrolde oynadığı The Punisher’ı ve hala üçüncü sezonu beklenen Jessica Jones’un fişini çekti.

Deadline haberine göre Netflix tarafından bugün şöyle açıklama geldi; “Marvel’in The Punisher’ı Netflix’te üçüncü bir sezon için geri dönmeyecek. Steve Lightfoot, müthiş yıldız Jon Bernthal da dahil olmak üzere olağanüstü oyuncular, hayranları için beğeni toplayan ve ilgi çekici bir dizi sundu ve çalışmalarını yıllarca Netflix’te sergilemelerinden dolayı gurur duyuyoruz. Ek olarak, Marvel programlamamızı gözden geçirirken, önümüzdeki üçüncü sezonun Jessica Jones’un da final sezonu olacağına karar verdik. Serinin üç inanılmaz sezonu için  başındaki Melissa Rosenberg’ı, yıldız Krysten Ritter’i ve tüm oyuncu kadrosuna minnettarız.”

Netflix ayrıca şöyle ekledi;

“Beş yıl süren bu verimli ortaklığımızdan dolayı Marvel’e minnettarız ve bu macerayı başından beri takip eden tutkulu seyircilere teşekkür ediyoruz.”

Bernthal, bu sabah sosyal medyada bir tür şifreli veda bile paylaşmıştı.

Jon Bernthal paylaştığı paylaşımın altına şu ifadeleri kullandı; “Hizmet etmiş olan herkes. Kaybın ne olduğunu bilen herkes. Frank’i ve acısını seven ve anlayan herkes. Botlarında yürümek bir onurdur. Frank’in çok şey ifade ettiği çizgi roman hayranlarına ve Silahlı Servisler ile kanuna hizmet eden topluluğun kadın ve erkeklerine sonsuz minnettarım. USMC’ye ve beni eğiten harika askerlere teşekkür ederim. Sıkı çalış. Dikkatli ol.”.

Iron Fist, Luke Cage ve Daredevil’in ardından Netflix ve Disney kavgasının son kurbanları The Punisher ve Jessica Jones olurken bir taraftan da Jeph Loeb tarafından işletilen Marvel’ın tv tarafı Hulu ile özel bir anlaşmaya imza attı ve kesinlikle çizgi roman devinin küçük ekran bölümünün yeni odağı olacak gibi gözüküyor.

Etiketler: Dizi, Jessica Jones, The Punisher Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
İrem Alkan

Sinema sever. Sıkı dizi ve çizgi roman takipçisi.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com