Netflix, The Protector Dizisinin İzlenme Rakamlarını Açıkladı!

Netflix, The Protector Dizisinin İzlenme Rakamlarını Açıkladı!

19 Ocak 2019 431 0 0

Netflix, bu zamana kadar genellikle yapımlarının izlenme oranlarını bizler ile paylaşmıyordu. Bu sefer bir değişiklik yapan Netflix, 2018 yılının dördüncü çeyreğinde olan izlenme sayılarını açıkladı.

Netflix’in açıkladığı orijinal dizilerin verileri arasında The Protector yani Hakan: Muhafız dizisi de yer alıyor. Netflix’te yer alan ilk Türk dizisi olma niteliğini taşıyan Hakan: Muhafız‘ın 10 milyon izleyici tarafından izlediği açıklandı. Dizi bu başarıya 4 hafta içerisinde ulaşmış durumda.

Diğer açıklanan dizilerde ise durum şu şekilde oldu. İspanyol yapımı Élite 20 milyon, İngiliz yapımı Bodyguard 10 milyon ve İtalyan yapımı Baby dizisi 10 milyondan fazla izleyici tarafından seyredildi. Bu verilerde Netflix dizinin herhangi bir bölümünde en az yüzde 70’lik kısmının izlenmiş olmasını esas alıyor.

Netflix’in üye sayısı 140 milyona ulaşmış durumda.  Şirketin ABD’de  58,4 milyon abonesi bulunurken, bir yıl içinde 5,6 milyon yeni abone kazanıldı. Ücretsiz deneme yapanların sayısı ise 2 milyon 65 bin oldu.

Etiketler: Baby, Bodyguard, ÉLITE, Hakan: Muhafız, Netflix, The Protector Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com