Netflix, Narcos'un Tanıtımı İçin Boğaz'dan Gemi Geçirdi

Netflix, Narcos’un Tanıtımı İçin Boğaz’dan Gemi Geçirdi

11 Eylül 2017 292 0 0

Yok böyle bir tanıtım…

Dünyanın en büyük online yayın platformu Netflix, popüler ve sevilen dizisi Narcos’un tanıtımı için görülmemiş bir tanıtıma imza attı. Daha önce Nusret’in yer aldığı bir videoyla sezonu tanıtan platform, bu sefer İstanbul Boğazı’ndan gemi geçirdi.

Öğlen sularında geçen gemide “Kolombiya’dan sevgilerle” yazısı Netflix’in ve dizinin ismiyle birlikte yer alıyor. Netflix Türkiye yapılan tanıtımı yaklaşık bir buçuk dakika süren bir video eşliğinde resmi Twitter hesabından da paylaştı. Videoda N Haber’den bir spiker durumla ilgili haber sunuyor ve bazı insanlarla görüşmelerde bulunuyor. Resmi hesaptan paylaşılan bir diğer belgeye göre dizide konu edilen Cali Kartel’in 90’larda bölgesel dağıtım merkezlerinden biri olarak İstanbul’u kullandığı açıklandı. Netflix, “20 yıl sonra, tekrar buradalar.” diyerek sembolik bir tanıtım planladığını duyurdu.

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ı merkezine alarak yayın hayatına başlayan dizi, üçüncü sezonunundan itibaren Cali karteline odaklanmaya başladı. Dizinin şimdiden dördüncü sezon onayı bulunuyor.

Kaynak: ranini.tv

Etiketler: Narcos, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com