Netflix, Daredevil'i 3. Sezonunun Ardından İptal Etti!

Netflix, Daredevil’i 3. Sezonunun Ardından İptal Etti!

30 Kasım 2018 179 0 0

Netflix’in en başarılı bulunan Marvel dizisi Daredevil 3. sezonunun ardından iptal edildi. Daha önce Netflix, diğer Marvel dizileri Iron Fist ve Luke Cage‘i de iptal etmişti. Netflix’in elinde kalan Marvel dizileri ise Jessica Jones ve The Punisher oldu.

Bu iptal kararlarının gelmesinin sebebinin Disney’in oluşturacağı yeni platform olduğu biliniyor. Bu kadar başarılı bir dizinin Disney+ üzerinden devam edeceğini inanıyoruz.

Netflix’ten dizi ile ilgili şu şekilde bir açıklama geldi. “Marvel’s Daredevil 4. sezonuyla Netflix’e geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonunun başarısından ve kalitesinden çok memnunuz. Hayranları için acı verici olsa da bu kadar çok yüksek puan alan bir bölümle veda etmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Yapım ekibine ve yıllardır diziyi destekleyen hayranlara teşekkür ederiz.”

Daredevil dizisinin başrolünde Charlie Cox yer alırken oyuncuya Deborah Ann WollElden Henson ve Vincent D’Onofrio gibi isimler eşlik ediyordu.

Etiketler: Charlie Cox, Daredevil, Deborah Ann Woll, Disney, Elden Henson, Marvel, Netflix, Vincent D’Onofrio Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com