Natalie Dormer Game of Thrones’un Son Sezonuna Övgü Yağdırdı!

9 Temmuz 2018 538 0 0

Game of Thrones’un yıldızlarından Natalie Dormer, son röportajında eskiden oyuncusu olduğu dizinin senaryosunu övdü.

HBO’nun fenomen dizisinde Margaery Tyrell karakterini canlandıran Natalie Dormer, The Telegraph’e verdiği röportajda Game of Thrones’tan övgüyle bahsetti. Başarılı aktris ayrıca diziden ayrılmasına karşın oyuncularla görüşmeye devam ettiğini ve dizinin finalinde yaşanacakları bildiğini de söyledi.

Dormer, The Telegraph röportajında Game of Thrones’un senaryosundan ve özellikle komplike karakterlerinden etkilendiğini belirtti.

Dizinin tartışmalı karakterlerinden Cersei Lannister’la ilgili sorunun üzerine karakteri anti-kahraman olarak nitelendiren Dormer sözlerini şöyle sürdürdü: “Cercei’nin tüm çocukları öldürüldü ve elinden alındı. Onun davranışlarını tasvip etmiyorum ancak David Benioff ve Dan Weiss‘ın senaryosu ve Lena Headey‘nin performansı hikayeyi ete kemiğe büründürüyor. Onun adım adım nasıl bir canavara dönüştüğünü izliyorsunuz. Benim için iyi bir senaryo böyle bir şey, Marvel’daki gibi bir ‘iyi’ ya da ‘kötü’ değil.”

Maisie Williams (Arya Stark) ve Sophie Turner‘ın (Sansa Stark) ipuçları ve Dormer’ın bu yorumundan sonra da güzel bir final sezonu bizi bekliyor olsa gerek!

 

Kategoriler: Dizi, Genel
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com