Narcos'un Mekan Sorumlusu Carlos Portal Ölü Bulundu

Narcos’un Mekan Sorumlusu Carlos Portal Ölü Bulundu

17 Eylül 2017 452 0 0

Netflix‘in sevilen draması Narcos‘un ekibi kısa süre önce gerçekleşen bir cinayetle sarsılmış durumda.

Dizinin gelecek dördüncü sezonu için mekan bakmakla görevli olan Meksikalı Carlos Muñoz Portal, kurşunlanmış olarak bulundu. Mexico City merkezli Redrum adına çalışan Portal’ın kariyerinde Sicario, Spectre, Fast & Furious ve Apocalypto gibi yapımlar da bulunuyordu.

Netflix yayınlandığı açıklamada durumdan haberdar olduklarını belirterek ailesine baş sağlığı dileklerini gönderdi.

Olaya dair araştırma ise otoriteler tarafından halen devam ediyor ancak yerel haberlere göre tanık eksikliğinden dolayı parçaların bir araya getirilmesinde bazı sorunlar yaşanıyor. Haberlere göre Portal’ın kurşunlanmış cesedi ve arabası San Bartolo Actopan’a ve Hidalgo eyaletinin sınırına yakın sapa bir bölgede bulundu. Eyalet ülkenin cinayet oranı en yüksek yerlerinden birisi olarak biliniyor.

Çalışanın ölümü prodüksiyonun Meksika’da devam edip etmeyeceği konusunda şüpheler yaratsa da henüz bir karar alınmış değil. Narcos daha önceki sezonlarında prodüksiyonunu Kolombiya’da da sürdürmüştü. Dizinin dördüncü sezonunda Juarez kartelinin işlenmesi bekleniyor.

Kaynak: ranini.tv

Etiketler: Carlos Muñoz Portal, Narcos, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com