Narcos: Mexico Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Narcos: Mexico Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

7 Eylül 2018 243 0 0

Yeni ülke. Yeni kartel. Yeni imparatorluk. Narcos: Mexico 16 Kasım’da Netflix’te yayında olacak.

3 sezondur Kolombiya üzerinde geçen dizi yeni bir konuyla dönüyor. Rotayı Meksika’ya çeviren dizi yeni bir adla ortaya çıktı. Dizinin Narcos: Mexico olarak platformda yayınlanacağı belli oldu.

Meksika’da ki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alacak.

1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Eric Newman, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, 16 Kasım‘da Netflix ekranlarında olacak.

Etiketler: Narcos, Narcos: Mexico, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com