Müslüm Filmi Rekordan Rekora Koşuyor (Müslüm Filmi Ne Kadar İzlendi?)

14 Kasım 2018 395 0 0

Müslüm, ülkece çok sevdiğimiz 3 Mart 2013’te aramızdan ayrılan usta sanatçı Müslüm Gürses’in zor yaşamını konu alıyor. Yönetmen koltuğunda Ketche ile Can Ulkay oturuyor senaryo ise Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi’ye ait.

Filmin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Güven Kıraç ve Erkan Kolçak Köstendil bulunuyor.

Fragmanlarda gördüğümüz kadarıyla iyi bir film izleyeceğimizi anlamıştık ve bunun sonucunda filmin iyi bir hasılat elde edeceği bekleniyordu. Fakat Müslüm beklenenden de üst bir performans göstererek yaklaşık 645 bin seyirciyle ilk hafta sonundaki performansının hala üzerinde seyreden film, üçüncü hafta sonunda 600 bin seyircinin üzerine çıkmayı başaran dördüncü yapım oldu. Sadece 17 günde 3 milyon 423 bin seyirci tarafından izlenen Müslüm’ün 6 milyon seyirci barajını geçmesi bekleniyor. Aynı yapımcının filmi olan Ayla’nın 5.5 milyon gişesisini geride bırakacak gibi görünüyor.

Müslüm filminin IMDb güncel puanı 8.5 ve eleştirmenler tarafından iyi notlar alan başarılı bir yapım. İzlemenizi öneriyorum şimdiden herkese iyi seyirler dilerim.

Etiketler: Ayça Bingöl, Ayla, Erkan Kolçak Köstendil, Gişe, Müslüm, Müslüm Gürses, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com