Mr. Robot 4. Sezonu Sonrası Ekranlara Veda Edecek!

Mr. Robot 4. Sezonu Sonrası Ekranlara Veda Edecek!

30 Ağustos 2018 334 0 0

Farklı çekim tekniklerinin bolca kullanıldığı sevilen hacker dizisi Mr. Robot, 4. sezonunun yayınlanmasının ardından ekrana veda edecek. Dizi bu 4. sezonuyla birlikte final yapacak.

Başrolde Rami Malek’e Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer ve B.D. Wong gibi isimler eşlik ediyor.

Mr. Robot konu olarak, siber güvenlik mühendisi Elliot Alderson’ın sıradışı hayatını konu ediniyor. Elliot büyük bir şirkette güvenlik uzmanı olarak çalışırken bir yeraltı hacker grubuyla tanışır ve kendisini dünya çapında yankı uyandıracak eylemlerin ortasında bulur. Final sezonu Elliot’un gönderdiği bir mailin sonuçlarına odaklanacak.

Dizinin yaratıcısı olan Sam Esmail Mr. Robot’u ilk yarattığımda, küçük ve kült bir kitleye sahip niş bir dizi olacağını düşünmüştüm. Son üç yılda bundan çok daha fazlası oldu… İlk günden beri bir kapanışa doğru ilerliyordum ve buna sonunda ulaştığımıza karar verdim.” sözlerini söyleyerek finalin haberini verdi.

Mr. Robot’un dördüncü ve son sezonunun çekimleri kış aylarında başlayacak ve yeni sezon 2019 içerisinde prömiyer yapacak.

Kaynak

Etiketler: B.D. Wong, Carly Chaikin, Christian Slater, Grace Gummer, Martin Wallstrom, Michael Cristofer, Mr. Robot, Portia Doubleday, Rami Malek, Sam Esmail Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com