Merakla Beklenen Star Wars Dizisinin Adı ve Konusu Belli Oldu!

Merakla Beklenen Star Wars Dizisinin Adı ve Konusu Belli Oldu!

4 Ekim 2018 218 0 0

Kısa bir zaman önce Star Wars dizisinin çıkacağı haberleri duyurulmuştu. Merakla beklenen Star Wars evreni dizisinin adı ve konusu belli oldu.

Prodüksiyon hazırlıkları süren dizinin ilk önemli detayları, serinin yaratıcısı olan Jon Favreau tarafından duyuruldu. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda dizinin adının The Mandalorian olduğu belli olurken şu açıklamalara da ayrıca yer verdi: “Jango ve Boba Fett’in öykülerinin ardından Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkar. The Mandalorian, İmparatorluğun çöküşünün ardından; First Order’ın doğuşundan önceki dönemde geçiyor. Bizler yalnız bir silahşorun, New Republic’in yönetiminden uzak bir galakside geçirdiği sancıları takip edeceğiz.”

Disney’in sevilen yönetmeni Jon Favreau, dizinin senaryo koltuğunda oturuyor. Star Wars dizisi The Mandalorian‘ın hikayesi ise Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi’daki Endor Savaşı’nın 7 yıl sonrasında geçecek.

100 milyon dolarlık rekor bir bütçeyle gelen dizinin önümüzdeki sene içerisinde yayınlanması planlanıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#starwars #TheMandalorian

Jon Favreau (@jonfavreau)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler: Jon Favreau, Star Wars, The Mandalorian Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com