Matt Damon’ın Başrolünde Olduğu Suburbicon Filminden Yeni Poster!

10 Eylül 2017 334 0 0

George Clooney‘nin bir kez daha kamera arkasına geçtiği Suburbicon filminden çarpıcı bir poster daha geldi!

Filmin başrolünde Cloney ile oldukça yakın arkadaş olan Bourne serisinin yıldızı Matt Damon, Oscar ödüllü oyuncu Julianne Moore ve X-Men: Apocalypse’te gösterdiği başarılı performanstan sonra gündemden ayrılmayan Oscar Isaac, Deadpool 2’nin Cable’ı, Oscar adayı Josh Brolin, Glenn Fleshler, Megan Ferguson, Jack Conley, Noah Jupe, Gary Basaraba ve Michael D. Cohen yer alıyor. Film için Cloney “çok kusurlu insanların çok kötü seçimler yaptıkları bir masal” açıklamasında bulundu. Filmin konusu kısaca; Suburbicon ekonomik ev imkanları ve bakımlı bahçeleriyle huzur dolu, sakin bir banliyö topluluğudur. Kısacası 1959’da aile kurmak ve çocuk büyütmek için mükemmel bir yerdir. Lodge ailesi de tam olarak bunu yapmaktadır. Ancak bu sakin atmosfer aslında çok karanlık bir sırrı saklamaktadır. Ailenin babası Gardner Lodge şehrin ihanet, aldatma ve şiddetle dolu karanlık yüzünü keşfedecektir…

Suburbicon’un filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte sinemanın kült isimleri Joel – Ethan Coen ve Grant Heslov’un imzası var. Film ülkemizde 12 Ocak 2018‘de vizyona girecek.

Ayrıca filmin fragmanı da şu şekildeydi…

Kaynak: Beyazperde

Etiketler: George Clooney, Matt Damon, Suburbicon Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com