Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 7. Sezon Onayını Aldı!

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. 7. Sezon Onayını Aldı!

18 Kasım 2018 215 0 0

ABC kanalında yayınlanan Marvel dizisi Agents of S.H.I.E.L.D. altıncı sezonu daha başlamadan 7. sezon onayını almış oldu.

6. sezonunun 2019 yazında yayınlanması planlanan dizinin 7. sezonununda 13 bölümden oluşması bekleniyor. Avengers 4 filmini bekleyen dizi Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division isimli çok gizli devlet örgütünün maceralarını işliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley, John Hannah, Adrianne Palicki, Brett Dalton, Luke Mitchell ve Nick Blood gibi isimler rol alıyor.

Agents of S.H.I.E.L.D 6. sezonuyla önümdeki yaz ekranlara dönecek. Sezon 13 bölümden oluşacak.

Etiketler: Adrianne Palicki, Agents of S.H.I.E.L.D, Brett Dalton, Chloe Bennet, Clark Gregg, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Iain De Caestecker, John Hannah, Luke Mitchell, Marvel, Ming-Na Wen, Natalia Cordova-Buckley, Nick Blood Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com