Marvel'ın Yeni Projesi Ne? Avengers'ın Yerine Ne Gelecek?

Marvel’ın Yeni Projesi Ne? Avengers’ın Yerine Ne Gelecek?

27 Mayıs 2019 361 0 0

Marvel Sinematik Evreni’nin genişlemesi için Marvel yeni projeler üzerinde çalışıyor. Ancak bu projeler hakkında henüz hiçbir bilgi verilmiyor. HN Entertainment’ın verdiği bilgiye göre Marvel’ın yeni hedefi Avengers‘ın yerine yeni bir ekibi yerleştirmek olabilir. Bu ekip ise The Ultimates olabilir. -Dikkat, spoiler içerir.-

Avengers: Endgame ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü evresinin sonuna gelinmiş bulunuluyor. Esas Avengers ekibini oluşturan Thor, Hawkeye, Captain America, Hulk, Black Widow ve Iron Man artık Avengers ekibinde bulunmuyor. Bilindiği üzere Thor, yoluna Guardians of The Galaxy ekibiyle, Hawkeye kendi dizisiyle devam edecek. Black Widow ve Iron Man evrendeki canlıları kurtarmak adına kendini feda ettiği için bu iki kahramana veda ettik. Hulk’ın ise geleceği bilinmiyor. Tüm Avengers ekibinin dağılması üzerine bu ekibin yerine kimin geçeceği merak konusu haline gelmiş bulunuyor. Marvel’ın bir diğer projesi olan The Eternals bu tahminlerin dahilinde bulunuyor. Ancak şimdi ortaya yeni bir fikir daha atıldı. Bu fikre göre Avengers ekibinin yerine Black Panther, Captain Marvel, Spectrum, Miss America ve Blue Marvel’dan oluşan The Ultimates geçebilir. Ancak bu fikrin uzun bir süre daha kesinleşene kadar Marvel tarafından onaylanmayacağı düşünülüyor.

The Ultimates ekibinde bulunan Black Panther ve Captain Marvel‘ın solo filmleri Marvel Evreni’ne damgasını vurmuştu. Black Panther dünya çapında 1.346 trilyon dolarlık gişe hasılatı elde ederken, Captain Marvel dünya çapında 1.126 trilyona ulaşmıştı. Ayrıca The Ultimates karakterleri arasında bulunan Spectrum’un küçüklüğünü de Captain Marvel filminde izleme fırsatı yakalamıştık. Ancak diğer kahramanlar henüz hiçbir filmde görülmedi. Kevin Feige’in gelecek Marvel planlarını Ağustos ayında düzenlenecek olan D23 Expo’da ya da Haziran’da düzenlenecek olan San Diego Comic Con’da açıklayacağı umut ediliyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin gelecek filmleri arasında bu yaz vizyona girecek olan Spider-Man: Far From Home, 2020’de izleyicileriyle buluşması planlanan Black Widow, Black Panther 2, James Gunn’ın üzerinde çalışmayı sürdürdüğü Guardians of the Galaxy vol. 3 gibi filmler bulunuyor.

Kaynak

Etiketler: Avengers, Black Panther, Black Widow, Captain America, Captain Marvel, Hawkeye, Hulk, Iron Man, Marvel, mcu, The Ultimates, Thor Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com