Mark Ruffalo’nun Şakasıyla Avengers 4'ün İsmi Belli Olmuş Olabilir!

Mark Ruffalo’nun Şakasıyla Avengers 4’ün İsmi Belli Olmuş Olabilir!

8 Ekim 2018 231 0 0

Marvel Sinematik Evreninde Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo geçtiğimiz günlerde The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’a konuk oldu. Şakasında Avengers 4 filminin ismini de açıklamış oldu.

Thanos’un bu filmde nasıl alt edileceği merak edilirken filmin isminin belli olmaması birçok isim teorisini ortaya çıkarmıştı. Avengers 4 filminde hangi karakterler ölecek hangileri devam edecek bizde merak ediyoruz. Filmin ismini Mark Ruffalo ağzından kaçırmayı başardı. Daha öncede bu tip açıklamalarıyla ünlü oyuncu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’da Avengers 4’ün ismini açıkladı fakat bu sahte bilgi biplenmişti. YouTube’da paylaşılan video üzerinde çalışan izleyiciler bip sesini izole etmeyi başardı. Böylece Mark Ruffalo’nun açıkladığı ismin The Last Avenger olduğu anlaşıldı.

Hatırlamakta fayda var ki Captain America’nın ilk filminin adı da The First Avenger‘dı. Bu da Chris Evans’ın veda mesajından sonra bu ismin doğru olabileceği konusunda bize bir fikir veriyor.

Etiketler: Captain America, Chris Evans, Hulk, Mark Ruffalo, Marvel, The First Avenger, The Last Avenger Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com