Margot Robbie'li Yeni Harley Quinn Filmi Birds of Prey'in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Margot Robbie’li Yeni Harley Quinn Filmi Birds of Prey’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

25 Eylül 2018 383 0 0

Warner Bros, DC’nin kadın karakterlere odaklanacak olan filmi Birds of Prey‘in vizyon tarihi belli oldu. Birds of Prey 7 Şubat 2020‘de sinemada ki yerini alacak.

Margot Robbie‘nin Suicide Squad filminde canlandırdığı Harley Quinn karakterinin dışında filmde, Black Canary, The Huntress ve Cassandra Cain’den oluşan DC kadın kahramanların ve kötülerin maceraları konu edilecek. Black Canary ve The Huntress rollerini kimin oynayacağının ise bu hafta açıklanması bekleniyor.

Filmin kötü karakteri ise daha önce hiç beyaz ekranda yer almayan ve Batman’in düşmanlarından biri olan Black Mask olacak. Birds of Prey filminin yönetmen koltuğunda ise Cathy Yan oturacak. Senaryo ise “Batgirl” filminin senaryosunu da yazan Christina Hodson tarafından kaleme alınacak.

Yapımcılığını Kroll & Co Entertainment’tan Sue Kroll ve Clubhouse Pictures’tan Bryan Unkeless’la birlikte üstleneceği Birds of Pray, 7 Şubat 2020’de sinemada ki yerini alacak.

Etiketler: Birds of Prey, Black Canary, Black Mask, Cassandra Cain, DC, Harley Quinn, Margot Robbie, Suicide Squad, The Huntress Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com