Margot Robbie'li DC Filmi Birds of Prey'de Cassandra Cain Belli Oluyor!

Margot Robbie’li DC Filmi Birds of Prey’de Cassandra Cain Belli Oluyor!

16 Kasım 2018 282 0 0

DC’nin piyasaya süreceği yeni filmi Birds of Prey oyuncuları teker teker belli olmaya başladı. Warner Bros, Cassandra Cain rolünü oynaması için Ella Jay Basco ile görüşmelerini sürdürüyor.

Harley Quinn karakteriyle tekrar göreceğimi Margot Robbie‘ye filmde Huntress karakterini canlandıracak Mary Elizabeth Winstead, Black Canary karakterini canlandıracak Jurnee Smollett-Bell ve filmin kötü karakteri Black Mask’ı canlandıracak Ewan McGregor eşlik edecek. Ayrıca Gotham City polis dedektifi olarak Rosie Perez‘i göreceğiz.

Yönetmen koltuğunda Asyalı Cathy Yan’in oturacağı filmde senaryoyu DC için “Batgirl” filminin senaryosunu da yazan Christina Hodson kaleme alacak. Filmin çekimleri önümüzdeki yıl başlayacak.

Film konusuna gelecek olursak Harley Quinn, Huntress ve Black Canary; Gotham Şehri’nin yeraltı suç dünyasının kralı olan Black Mask’e ait bir elması çalan Cassandra Cain’i korumak için bir araya gelecekler. DC Comics evreninde Cassandra Cain, suikastçı David Cain ve Lady Shiva’nın kızıdır ve çocukluğundan beri aldığı dünyanın en iyi suikastçısı olma eğitimlerinin sonucu olarak konuşmak ve insanlarla yakınlık kurmak gibi özelliklerden mahrumdur. Cain sonunda Bruce Wayne’in vesayetine girer ve yoluna Batgirl olarak devam eder. Bir “Batgirl” filmi de geliştirdiği bilinen Warner Bros.’un Batgirl karakterlerini bu hikayeye dahil edip etmeyeceği bilinmiyor.

Birds of Prey, 7 Şubat 2020’de vizyona girecek

Etiketler: Birds of Prey, Cassandra Cain, DC, Ella Jay Basco, Margot Robbie Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com