Margot Robbie'li Birds of Prey'in Kötüsü Belli Oldu: "Ewan McGregor"

Margot Robbie’li Birds of Prey’in Kötüsü Belli Oldu: “Ewan McGregor”

2 Kasım 2018 418 0 0

Harley Quinn karakterini tekrar sinemada göreceğimiz Birds of Prey filminin kötü karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Ewan McGregor‘u Black Mask rolüyle izleyeceğiz.

Oscar adayı Margot Robbie’nin başrolde olduğu filmde güzel yıldızın canladırdığı Harley Quinn karakterine Black Canary ve The Huntress eşlik edecek. Bu karakterlere Jurnee Smollett-Bell ve Mary Elizabeth Winstead hayat verecek.

Black Mask karakterinin gerçek ismi ise Roman Sionis. False Face Society isimli çetenin lideri olan karakter, Gotham’ın ünlü mafya babalarından biri. Genç yaşta zengin ebeveynlerini öldürerek onların servetine konan karakter, kötü bir iş adamı olduğu için bütün mal varlığını kaybetmiş ve bunun sorumlusu olarak da çevresindeki herkesi suçlamıştı.

Asyalı kadın yönetmen Cathy Yan‘ın yönetmenliğini koltuğuna oturacağı Birds of Prey‘in senaryosunu Christina Hodson kaleme alacak. Film 7 Şubat 2020’de Amerika’da vizyona girecek.

Etiketler: Birds of Prey, Black Canary, Black Mask, DC, Ewan McGregor, Harley Quinn, Jurnee Smollett-Bell, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, The Huntress Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com