Margot Robbie'li Birds of Prey'den İlk Teaser Yayınlandı!

Margot Robbie’li Birds of Prey’den İlk Teaser Yayınlandı!

29 Ocak 2019 321 0 0

DC Sinema Evrenin yeni ürünü olacak ve kadın karakterlere odaklanacak olan filmi Birds of Prey‘den ilk teaser yayınlandı. Filmde Margot Robbie‘yi tekrardan Harley Quinn olarak göreceğiz.

Filmin başlıca rollerini ise Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ella Jay Bosco, Ewan McGregor, Rosie Perez, Ali Wong, Robert Catrini, Steven Williams ve Derek Wilson gibi isimler paylaşacak. Stüdyo ortamındaki çekimleri kapsayan teaser, kahramanlarımızı kostümlü olarak görme imkanı tanıyor.

Yönetmenliğini Dead Pigs, According To My Mother gibi filmlerden tanıdığımız genç yönetmen Cathy Yan üstlenirken, Birds of Prey’in senaryosunda Transformers flashback filmi Bumblebee’den tanıdığımız Christina Hodson’ın imzası bulunuyor. Hodson, ayrıca Joss Whedon’ın ekibinden ayrıldığı Batgirl filminin de senaryosunu üstlenecek. Birds of Prey filminin çekileceğinin duyurusu Suicide Squad filmi vizyona girdiği tarihlerde yapılmıştı. Warner, Harley Quinn gibi DC anti-kahraman kadınlarından oluşan bir ekip ile yola çıkacaklarını açıklamış ve DC hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Birds of Prey filminin hikayesi ise genç bir kızı kötü bir mafya babasının elinden kurtarmak üzerine olan bir görevi odağına alacak. Mary Elizabeth Winstead’in hayat verdiği, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli, namı diğer The Huntress ve Jurnee Smollett-Bell’in hayat verdiği, suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel, namı diğer Black Canary’nin Harley Quinn’le birleşerek oluşturduğu kadın kahraman ekibi, Black Mask, gerçek ismiyle ise Roman Sionis’e karşı mücadele edecek. Altın Küre ödüllü Ewan McGregor’un hayat vereceği karakter; False Face Society isimli çetenin lideri olarak Gotham’ın ünlü mafya babalarından biri. Kadın kahramanlar, genç yıldız Ella Jay Basco’nun canlandırdığı Cassandra Cain’i korumaya çalışacaklar.

Birds of Prey filmi 7 Şubat 2020‘de ülkemizde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kaynak

Etiketler: Ali Wong, Birds of Prey, Derek Wilson, Ella Jay Bosco, Ewan McGregor, Harley Quinn, Jurnee Smollett-Bell, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Robert Catrini, Rosie Perez, Steven Williams Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com