Margot Robbie, Sinemada Barbie Olabilir!

Margot Robbie, Sinemada Barbie Olabilir!

6 Ekim 2018 308 0 0

Yıldız oyuncu Margot Robbie, Harley Quinn karakterinin ardından ünlü oyuncak Barbie‘ye de hayat verebilir.

Sony daha önce küçük kız çocuklarının elinden düşmeyen Barbie oyuncağından yola çıkarak bir film yapmayı düşünüyordu. Başrol için Amy Schumer ile anlaşan Sony, oyuncunun projeden çekilmek istemesiyle başka oyunculara yönelmişti. Rolü Anne Hathaway‘e veren Sony vizyon tarihini 8 Mayıs 2020’a ertelemiş Anna Hathaway’in yoğun sinema takviminden kaynaklı film çekimleri iptal edilmişti. Bu yüzden Sony proje haklarını kaybetti.

Gelen haberlere göre Warner Bros Barbie haklarını ele aldığı konuşuluyor. Warner Bros vakit kaybetmeden yönetmen ve oyuncu görüşmelerine başlamış durumda. Yönetmenlik için Patty Jenkins‘le ve başrol için ise Margot Robbie‘yle görüşülüyor.

Margot Robbie‘nin ise önünde birçok çekeceği film var. Ancak teklifi kabul etmesi halinde Barbie en erken 2020’de çekilecek gibi görünüyor. Yönetmen Patty Jenkins ise 2019 yılında Wonder Woman 1984 ile meşgul olacak.

Film, Barbieland’te yaşayan oyuncak bir bebeğin yeterince mükemmel olmadığı için buradan kovulmasını, gerçek dünyada yaşadığı maceraları anlatacak.

Etiketler: Barbie, Margot Robbie, Patty Jenkins, Warner Bros Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com