Margot Robbie, Once Upon a Time in Hollywood'da Canlandıracağı Karakterin İlk Görselini Paylaştı!

Margot Robbie, Once Upon a Time in Hollywood’da Canlandıracağı Karakterin İlk Görselini Paylaştı!

7 Ağustos 2018 339 0 0

Margot Robbie, Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filmi olan Once Upon a Time in Hollywood’da Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’e eşlik edecek.

Margot Robbie, Quentin Tarantino’nun yönettiği Once Upon a Time in Hollywood filminde aktris Sharon Tate karakterini canlandırıyor. Robbie, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’yla birlikte filmde rol alıyor ve 9 Ağustos 1969’da Manson Ailesi tarafından 26 yaşında katledilen modele hayat veriyor. Sharon Tate usta yönetmen Roman Polanski’nin eşiydi ve öldürüldüğünde sekiz buçuk aylık hamileydi. Filmde, 1969’da Hollywood film dünyasında tutunmaya çalışan ünlü bir televizyon oyuncusu ve dublörü olarak DiCaprio ve Pitt’i izleyeceğiz. Bu iki karakter Sharon Tate’in bitişiğindeki evde yaşamaktadır. Konuya dair diğer ayrıntılar Sony tarafından gizli tutuluyor.

Filmle ilgili geçtiğimiz günlerde meydana gelen bazı polemikler, aynı zamanda Sharon Tate’in ölüm yıl dönümü de olan vizyon tarihinin değişmesine yol açmıştı. Robbie’nin oynayacağı karakterle ilgili büyük baskı altında olması muhtemel. “Kendimi bildim bileli büyük bir Tarantino hayranıyım,” diyen Robbie, “Oynadığım her karaktere karşı, ister kurgusal isterse gerçek bir kişi olsun, sorumluluk hissederim.” açıklamasında bulundu. Film 26 Temmuz 2019’da gösterime girecek.

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

@ margotrobbie‘in paylaştığı bir gönderi ()

Kaynak

Etiketler: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Once Upon a Time In Hollywood, Quentin Tarantino, Sharon Tate Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com