Margot Robbie, Barbie Filminin Başrolü Oldu!

Margot Robbie, Barbie Filminin Başrolü Oldu!

8 Ekim 2018 295 0 0

Barbie filminin başrolünü Oscar adayı oyuncu Margot Robbie üstlenecek. Kısa süredir gündemde olan haberler de böylece gerçekleşmiş oldu.

Bu yıl Ben, Tonya filmindeki performansı ile ilk Oscar adayı olan komedi türündeki fantastik filmde küçük kızların sevgili oyuncağı Barbie’yi beyaz perdede canlandıracak.

Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın “mükemmel kadın” imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

Enchanted tarzında yarı-animasyon yarı gerçekçi çekilecek olan Barbie filminin başrolü için daha önceden düşünülen isimler Trainwreck ile bir anda tanınmaya başlayan, komedinin sevilen kadını Amy Schumer ve Akademi ödüllü oyuncu Anne Hathaway olmuştu.

Kaynak

Etiketler: Barbie, Margot Robbie Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com