Maisie Williams, Game of Thrones'da Yer Aldığı Son Sahneyi Anlattı!

Maisie Williams, Game of Thrones’da Yer Aldığı Son Sahneyi Anlattı!

20 Ekim 2018 257 0 0

Maisie Williams, merakla beklenen Game of Thrones finaline dair yeni açıklamalarda bulundu. Arya’nın finalde neler yaşayacağı üzerine onlarca teori yürütülürken genç yıldızdan yeni ipuçları geldi.

“Diziye harika bir sahneyle veda ediyorum” diyen oyuncu, sahnede tek başına olduğunu söyledi ve ekledi: “Arya her zaman çok yalnızdı. Ben de yalnızdım ve birçok kişinin gelip sahnelerini tamamlamasını izledim. Sahneleri biliyordum, gözyaşlarını gördüm; konuşmalarını dinledim. Benim yaptığım konuşma planlı bir şey değildi ancak tam da o anda dizinin bana ne anlam ifade ettiğini fark ettim.”

İlk sezondan bu yana tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Arya Stark, sonunda geçtiğimiz sezon Kış Tepesi’ne geri dönmüş ve kız kardeşi Sansa ile yeniden buluşmuştu. Ancak Williams’ın açıklamalarına bakılırsa karakter final sezonunda yola yalnız başına devam edecek.

The Gurdian’a röportaj veren Williams, çekimlerin ardından neler hissettiğini ise şöyle açıklamış: “Artık son raddeye gelmiştim, Game of Thrones’da daha fazla devam etmek istemiyordum. Arya’nın her anı beni fazlasıyla yormuştu. Ama benim için bu sezonun anlamı fazlasıyla büyük. Yapacak çok fazla şey var. Daha az karakter olduğu için herkesin yapması gereken çok fazla şey var.”

Game of Thrones’un final sezonu 2019’un ilk yarısında prömiyer yapacak.

Kaynak

Etiketler: Arya Stark, Game of Thrones, Maisie Williams Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com