Love, Death & Robots 2. Sezon Onayını Aldı!

Love, Death & Robots 2. Sezon Onayını Aldı!

11 Haziran 2019 198 0 0

Netflix’in ilk sezonu yayımlanan popüler bilim kurgu serisi Love, Death & Robots 2. sezon onayını almayı başardı.

Bilim kurgu, korku, komedi gibi farklı türlerden 18 farklı hikayeyi bir araya getiren Love, Death & Robots, geçtiğimiz Mart’ta Netflix’te gösterime girdi. Animasyon dizinin her bir bölümü farklı bir yönetmen, senaryo ekibi ve animasyon stüdyosunun imzasıyla ekrana taşındı. Ana yürütücü yapımcı kadrosunda ise usta yönetmen David Fincher’ın yanı sıra Tim Miller, Jennifer Miller ve Josh Donen gibi isimler görev yaptı. Her biri en fazla 20 dakikalık bölümlerden oluşan dizi, geleneksel 2D’den photo-real 3D CGI’ye uzanan farklı animasyon teknikleriyle hayata geçirildi.

Dizinin ikinci sezonundaki ilk büyük değişiklik, teknik ekibe katılan Jennifer Yuh Nelson oldu. Nelson ikinci sezonun tüm bölümlerinden sorumlu supervising yönetmeni pozisyonunda diziye dahil edildi.

Love Death & Robots, David Fincher’ın Netflix için hayata geçirdiği yapımların üçüncüsü olmuştu. Fincher daha önce Netflix’te izleyici karşısına çıkan hit diziler House of Cards ve Mindhunter’a da imzasını atmıştı.

Love, Death & Robots, 2. sezon bölümleriyle Netflix platformuna geri dönecek.

Kaynak

Etiketler: David Fincher, Love Death & Robots, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com