Little Women Filminin Başrolü Değişti: Emma Stone’un Yerini Emma Watson Alıyor!

Little Women Filminin Başrolü Değişti: Emma Stone’un Yerini Emma Watson Alıyor!

25 Ağustos 2018 310 0 0

Önümüzdeki yılın merak uyandıran filmlerinden biri olan Little Women‘dan oyuncu değişikliği haberi var! Daha önce filmde boy göstereceği açıklanan Oscar ödüllü Emma Stone, önümüzdeki aylarda “The Favourite” filminin tanıtım çalışmalarında yer alacağı için kadroya dahil olamayacak. Aktrisin rolü için Harry Potter serisinin Hermione’si olarak tanıdığımız Emma Watson ile görüşmelere başlandı.

Bol yıldızlı filmin oyuncu kadrosunda üç Oscar adaylığı bulunan Saoirse Ronan, toplam 21 kere Oscar’a aday gösterilen usta aktris Meryl Streep, “Beni Adınla Çağır” ile Oscar adaylığı elde eden Timothee Chalamet, “Lady Macbeth” filmi ile yıldızı parlayan Florence Pugh, iki Oscar adayı Laura Dern ve “Sharp Objects” dizisinde rol alan genç aktris Eliza Scanlen yer alıyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise geçtiğimiz sene “Uğur Böceği” ile büyük beğeni toplayan ve En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo Oscar’ına aday gösterilen Greta Gerwig oturuyor.

Louisa May Alcott’un unutulmaz romanından beyaz perdeye uyarlanan “Little Women”, İç Savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.

Prodüksiyonuna önümüzdeki ay başlanacak “Little Women” 3 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Kaynak

Etiketler: Emma Stone, Emma Watson, Küçük Kadınlar, Little Women Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com