Lena Headey, Cersei'nin Ölüm Şeklini Beğenmedi!

Lena Headey, Cersei’nin Ölüm Şeklini Beğenmedi!

18 Haziran 2019 186 0 0

Game of Thrones’un final sezonunun olumsuz yankıları devam ederken bu kez dizinin başrol oyuncularından Lena Headey‘den yeni bir yorum geldi. Headey verdiği son röportajda karakteri Cersei’ye yazılan sondan tatmin olmadığını dile getirdi.

Game of Thrones’un olaylı final sezonunda en çok tartışılan gelişmelerden biri Kraliçe Cersei’nin ölüm şekli olmuştu. Cersei ve Jamie’nin son sezona dek son derece çetrefilli zorlukları atlatıp nihayetinde çöken bir tavanın altında birlikte can vermeleri birçok fan tarafından hayal kırıklığı olarak nitelendirilmişti. Görünen o ki karaktere hayat veren Headey de benzer düşünceleri paylaşıyor.

The Guardian’a konuşan Headey dizinin finaline dair yorumlarını şöyle aktarmış: “Bir izleyici olarak ben de bu diziye bir yatırım yaptım; benim de favori karakterlerim vardı. Ve birkaç küçük şikayetim de var. Ancak henüz David ve Dan ‘e bu konuyla ilgili açılmış değilim.” Başarılı aktris böyle bir durumda showrunner’lara ne söyleyeceği sorulunca şu yanıtı vermiş: “Daha iyi bir ölüm şekli istediğimi söyleyeceğim. Kaçınılmaz olarak kendi ölümünüzü hayal ediyorsunuz. Bu dizide herhangi bir şekilde ölmeniz mümkün çünkü. Bu yüzden biraz hayal kırıklığına uğramış durumdayım.”

Kaynak

Etiketler: Cersei, Cersei Lannister, Game of Thrones, Lena Headey Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com