Kristen Bell'li Veronica Mars Ekranlara Geri Dönüyor!

Kristen Bell’li Veronica Mars Ekranlara Geri Dönüyor!

21 Eylül 2018 282 0 0

Bir süredir süren söylentiler gerçek oldu. Kristen Belll, Veronica Mars‘ın ekranlara geri döneceğini açıkladı. Hulu platformunda 8 bölümlük ilk sezon onayını alan dizi yaz aylarında ekranlara gelecek.

Orjinal Veronica Mars serisi 2004-2007 yıllarında yayınlanmıştı. 3 sezon boyunca ekranlarda yerini almıştı. Sinemada da 2014 yılında Veronica Mars’ın maceraları beyazperdeye taşınmıştı.

Yeni Veronica Mars‘ın senaryosunu dizinin yaratıcısı olan Rob Thomas yapacak. Dizinin gelişecek olaylara gelirsek, Neptune kasabasında tatil yapan bir grup gencin öldürülmesi üzerine çocuklardan birinin babası, oğlunun katilini aramaya başlar ve Mars dedektiflik bürosunun yolunu tutar. Davayı araştırmaya karar veren Veronica sekiz bölüm sürecek bir gizemin içerisine atılır.

Kristen Bell, dizide hem başrol hemde yürütücü yapımcı olacak. Dizinin orjinal kadrosunda birçok ismin tekrar ekranda yer alacağı bekleniyor.

Etiketler: Hulu, Kristen Bell, Rob Thomas, Veronica Mars Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com