Kidding Dizisinde Jim Carrey ve Catherine Keener Rol Arkadaşı Olacak!

Kidding Dizisinde Jim Carrey ve Catherine Keener Rol Arkadaşı Olacak!

16 Aralık 2017 409 0 0

Ünlü aktris Catherine Keener, Showtime’ın yeni komedi dizisi Kidding’in başrolüne getirildi. Ekran izleyicisi karşısına ilk kez başrol olarak çıkmaya hazırlanan Catherine Keener, rolü Jim Carrey ile paylaşacak.

Dave Holstein’in yarattığı serinin yönetmen koltuğunda Eternal Sunshine of the Spotless Mind’in ünlü yönetmeni Michel Gondry var.

Jim Carrey ve Michel Gondry‘i ikinci kez bir araya getiren proje, çocukların en sevdiği televizyon yüzlerinden biri olan Mr. Pickles’ın, gerçek hayattaki adıyla Jeff’in, hayatına odaklanıyor. Bir neslin birlikte büyüdüğü bir ekran karakteri olan Jeff, aynı zamanda milyarlarla oynayan bir şirketin de sahibidir. Jeff’in ailesiyle sürdüğü rahat yaşam, ailesinde patlak veren bir krizle alt üst olur. Jeff bu süreci atlamaya çalışırken yavaş yavaş hiç tanımadığı bir dünyayla yüzleşir…

Keener, dizide, Jeff’in çocuk şovundaki kuklaları yapan Deirdre adlı karakteri canlandırıyor. Beyazperde’nin ünlü yüzlerinden olan Keener’ı daha önce altı bölümlük HBO mini dizisi Show Me a Hero’da izlemiştik. Keener beyazperdede ise yakın zamanda Jordan Peele imzalı Get Out filminde yer almıştı.

Kaynak

Etiketler: Catherine Keener, Jim Carrey, Kidding Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com