Keanu Reeves ve Winona Ryder’ın Yeni Filmi Destination Wedding’in İlk Posteri Geldi!

27 Haziran 2018 376 0 0

Keanu Reeves ve Winona Ryder’ın başrolerinde oynadığı romantik komedi Destination Wedding’in posteri yayınlandı.

Victor Levin’in yönetmen koltuğuna oturduğu film, Hollywood’un en sevilen iki yıldızı Keanu Reeves ve Winona Ryder‘ı Frank ve Lindsay olarak yeniden bir araya getiriyor. Bir düğüne giderken karşılaştıklarında, çok fazla ortak noktaya sahip olduklarını keşfederler: İkisi de gelinden, damattan, düğünden, kendilerinden ve en çok da birbirlerinden nefret etmektedirler. Hafta sonu etkinlikleri sürekli olarak onları bir araya getirir ve durumdan duydukları keyifsizlik diğer bütün misafirleri yanlarından kaçırır. Fakat yine de aralarında tuhaf bir çekim hissedeceklerdir.

Birlikte çevirdikleri ilk filmin üstünden 26 yıl geçen Ryder ve Reeves, Bram Stoker’s Dracula, A Scanner Darkly ve The Private Lives of Pippa Lee filmlerinden sonra dördüncü kez yeni bir film için bir araya geliyor. Hollywood’un aralarındaki uyuma bayıldığı ikilinin yeni filmi bizler bol bol romantizm ve kahkaha vaadediyor.

Kaynak

Etiketler: Destination Wedding, Keanu Reeves, Winona Ryder Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com