Katil Bebek Chucky’nin İlk Görseli Yayınlandı!

22 Eylül 2018 537 0 1

90’lı yılların korkulu rüyası olan katil bebek Chucky geri dönüyor. İlk filmi 1988’de Child’s Play (Çocuk Oyunu) olarak yayınlanan Chucky’nin, hikayesi sıfırlanarak yeniden beyaz perdeye uyarlanacağı duyurulmuştu.

MGM ve Orion Pictures yapımında olan filmden, yeniden tasarlanan Chucky bebeğinin ilk görüntüsü geldi. Görselde eskisinden farklı olmayan turuncu saçlarını ve delici mavi gözlerini görüyoruz.

Orjinalinden tamamen farklı olacak yeni Child’s Play (Çocuk Oyunu), Lars Klevberg tarafından yönetiliyor.  Senaryosunu Tyler Burton Smith kaleme aldı. Filmde Audrey Plaza, oğluna (Gabriel Bateman)  doğum gününde bebek hediye ediyen ve bu bebeğin lanetli doğasından habersiz olan bir anneyi oynuyor.

Katil bebek Chucky’nin son filmi Cult of Chucky,  seriden bağımsız bir şekilde 2017 yılında internetten yayınlanmış ve olumlu geri dönüşler almıştı. Çekimlerine yeni başlanan Child’s Play‘in yayın tarihi henüz açıklanmadı.

cult of chucky poster ile ilgili görsel sonucu

Yazar: Melis Kılıç

Etiketler: Child’s Play, Chucky, Hollywood Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com