Katherine Langford, Netflix'in "Cursed" Adlı Dizisinin Başrolü Oldu!

Katherine Langford, Netflix’in “Cursed” Adlı Dizisinin Başrolü Oldu!

13 Eylül 2018 264 0 0

Netflix’in popüler dizisi 13 Reasons Why’ın yıldızı Katherine Langford, aynı platformun yeni yapımı olacak olan Cursed adlı dizinin başrol oyuncusu oldu.

Yazar Tom Wheeler’ın yazdığı ve ünlü çizgi roman yazarı/çizeri Frank Miller tarafından resimlendirilen Cursed adlı genç yetişkin türü kitabın haklarının Netflix tarafından alınmıştı ve 10 bölüm olarak televizyona aktarılacağı belli olmuştu.

2019 sonbaharında yayınlanacak olan kitap, Kral Arthur efsanesinin önemli karakterlerinden Nimue’yi bizlere anlatıyor. Gizemli yeteneklere sahip 16 yaşındaki genç kahraman Nimue’nin gözünden, kaderinde yazılı olan güçlü ve bir o kadar da trajik karakter Gölün Hanımına (Lady of the Lake) dönüşünün hikayesi aktarılacak.

Dizinin ana karakteri Nimue’yi Katherine Langford canlandıracak.

Zetna Fuentes (Ray Donovan, Jessica Jones), ilk 2 bölümünü yönetecek ve dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Frank Miller ve Tom Wheeler, dizinin yaratıcıları ve yönetici yapımcıları olacaklar. Kitabı yazan Tom Wheeler, ayrıca dizinin yürütücü yapımcılığını ve yazarlığını da üstlenecek.

Kaynak

Etiketler: Cursed, Katherine Langford, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com