Katey Sagal ve Courteney Cox Shameless'ın 9. Sezonunda Yer Alacak!

Katey Sagal ve Courteney Cox Shameless’ın 9. Sezonunda Yer Alacak!

26 Ağustos 2018 260 0 0

9 Eylül’de dokuzuncu sezonuyla geri dönecek olan Shameless‘ın kadrosuna iki yeni isim dahil oldu. Katey Sagal ve Courteney Cox bu sezon kadroda olacaklar.

Showtime kanalında yayınlanan Shameless’a Katey Segal, William H. Macy’nin canlandırdığı Frank’in acil serviste karşılaştığı çılgın bir psikopat olan Ingrid Jones rolünde yer alacak. Friends dizisinin yıldızı Courteney Cox ise diziye, geçmişte içkiyle ilgili bir problemi olan ünlü aktris Jen Wagner olarak konuk oluyor. Şehre geldiğinde Lip kendisini yanına alır ve bir kokteylin peşinde vahşi bir yolculuğa çıkarlar.

Segal, Sons of Anarchy dizisinde oynadığı Gemma Teller rolüyle Altın Küre Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu dalında ödülü kazanmıştı. Cox ise bütün dünyada 1994’ten 2004’e kadar süren Friends dizisindeki Monica Geller rolüyle tanınıyor.

Shameless dizisinin başrollerinde William H. Macy, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Emma Kenney, Cameron Monaghan ve Jeremy Allen White yer alıyor.

Kaynak

Etiketler: Cameron Monaghan, Courteney Cox, Emma Kenney, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen White, Katey Sagal, Shameless, Showtime, William H. Macy Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com